Unable to create /cache/mod_novarp/pjmr_91.xml configuration file.
Click here for more information.
Please update your Flash Player to view content.

O firmie

Na rynku usług teleinformatycznych obecni jesteśmy od 1989 roku. Specjalizujemy się w dostarczaniu kompletnych rozwiązań na potrzeby środowiska przetwarzania danych. Są to:

  • rozwiązania związane z technologiami sieciowymi - przewodowymi oraz bezprzewodowymi;
  • rozwiązania w zakresie integracji i konsolidacji środowiska przetwarzania danych - kompletne wyposażenie serwerowi i centrów danych, w tym środowiska do wirtualizacji zasobów oraz przetwarzania centralnego z wykorzystaniem usług terminalowych;
  • rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa danych - systemy archiwizacji danych;
  • systemy zasilania awaryjnego, kontroli dostępu do Internetu, monitorowania wykorzystania zasobów.


Dostarczamy i wdrażamy rozwiązania wiodących światowych producentów takich jak:
Microsoft, VMware, Novell, Red Hat, Citrix, Cisco, SUN, Oracle, Fujitsu, HP, Action, Zyxel, 3Com, Netgear, Allied Telesis, Websense, Computer Associates, Panda Software, Check Point, TrendMicro, Eaton, Meru Networks, NEC.

Nasza oferta
Zakres naszych usług obejmuje integrację lokalnych i rozległych sieci komputerowych, w tym dostawę i instalację sprzętu oraz oprogramowania, budowę infrastruktury sieciowej oraz usługi outsourcingowe - nadzór i zarządzanie zasobami informatycznymi naszych klientów.

Służymy doradztwem w zakresie budowy infrastruktury teleinformatycznej a także w zakresie dopasowania œśrodowiska teleinformatycznego do pełniejszego wspierania procesów biznesowych, w tym zarządzania środowiskiem teleinformatycznym w oparciu o najlepsze praktyki zawarte w standardach zarządzania IT.

Będąc integratorem z wieloletnim doświadczeniem w realizacji projektów z obszaru infrastruktury IT, podejmiemy się zarządzania całym procesem komputeryzacji począwszy od studium wykonalności, analizy przedwdrożeniowej, poprzez fazę projektową, na fazie wdrożenia i opieki powdrożeniowej kończąc.

W kierowaniu projektami opieramy się na własnych doświadczeniach oraz najlepszych praktykach zawartych z uznanych w świecie metodykach zarządzania projektami.

Adresaci naszej oferty
Ofertę naszą kierujemy do kadry zarządzającej, która mając świadomość koniecznych zmian wymuszanych przez nowe technologie, oczekuje wsparcia i pomocy w realizacji swoich planów inwestycyjnych.