Unable to create /cache/mod_novarp/pjmr_91.xml configuration file.
Click here for more information.
Please update your Flash Player to view content.

Rozwiązanie Secure Wireless Office

Zagrożenia w dzisiejszym Internecie nieustannie ewoluują. Ataki na firmową sieć teleinformatyczną nadchodzą zarówno z zewnątrz, jak i z wewnątrz organizacji. Zagrożenia te mogą nieść katastrofalne skutki, od zakłócenia pracy firmy w wyniku awarii sieci, po ryzyko finansowe wynikające z utraty informacji, a także odpowiedzialność karną. Jednocześnie dąży się do poprawy rentowności i konkurencyjności przedsiębiorstw poprzez optymalizację procesów biznesowych i automatyzację, co pozwala na lepszą komunikację z partnerami biznesowymi i klientami. Optymalizacja ta, poza wieloma korzyściami, niesie również ryzyko, jeśli jest niedostatecznie zabezpieczona.

Cisco ASA 5500

Urządzenie Cisco ASA 5500 w wersji Business Edition jest rozwiązaniem zapewniającym rozbudowane bezpieczeństwo, które łączy w sobie wiodące na rynku usługi zapory sieciowej (fi rewall) i wirtualnych sieci prywatnych (VPN), dzięki czemu klienci mogą czuć się bezpieczni wiedząc, że ich firma jest zabezpieczona. To łatwe w użyciu rozwiązanie pozwala na kontrolę dostępu do zasobów sieciowych, ochronę danych i zmaksymalizowanie nieprzerwanego czasu pracy sieci. Pozwala to odciążyć administratorów IT od zapobiegania atakom wirusów i czyszczeniu systemu. Nowe aplikacje biznesowe mogą być wdrażane w sposób bezpieczny bez narażania systemu na luki. Mobilni pracownicy oraz partnerzy mogą łączyć się bezpiecznie z Twoją siecią poprzez Internet dzięki usłudze wirtualnych sieci prywatnych (VPN) opartych o technologie IP Security (IPSEC) lub Secure Sockets Layer (SSL).

Przełączniki Catalyst 2960

Przełączniki z serii Cisco Catalyst 2960 z oprogramowaniem LAN Base są rodziną inteligentnych urządzeń niemodularnych zapewniających dostęp do sieci w standardzie Fast lub Gigabit Ethernet, z opcją zasilania urządzeń końcowych poprzez Power Over Ethernet (PoE). Dzięki temu oferują zaawansowane usługi LAN dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz oddziałów. Cisco Catalyst 2960 LAN Base integruje w sobie bezpieczeństwo, dzięki mechanizmom Network Admission Control (NAC), zaawansowanego Quality of Service oraz niezawodności, by dostarczyć inteligentne usługi dla brzegu sieci.

Router bezprzewodowy Cisco 880 Ethernet Secure Router

Router Cisco 881 Integrated Services Routers z portami 10/100 Mb/s łączy dostęp do Internetu, bezpieczeństwo i usługi sieci bezprzewodowych w jednym kompaktowym urządzeniu. Oferuje możliwość wykorzystania łączy szerokopasmowych oraz uproszczone zarządzanie dla małych przedsiębiorstw, oddziałów i telepracowników.