Unable to create /cache/mod_novarp/pjmr_91.xml configuration file.
Click here for more information.
Please update your Flash Player to view content.

Wirtualizacja by CITRIX

Single Sign-On

Rozwiązanie pozwalające na pojedyncze uwierzytelnienie użytkowników. Funkcjonalność ta realizowana jest poprzez Password Manager. To wiodące na rynku rozwiązanie umożliwiające pojedyncze uwierzytelnienie (single sign-on, SSO) i jedyne posiadające certyfikat Foundstone. Rozwiązanie to pomaga użytkownikom zarządzać ich hasłami dostępu. Oprogramowanie to znacząco podnosi bezpieczeństwo Waszych danych.

SmartAuditor

Pozwala na nagrywanie pełnego obrazu z sesji użytkownika. Nagrywanie filmów z sesji użytkownika pozwala na zmniejszenie ryzyka i przyspieszenie rozwiązywania problemów. Można w ten sposób również przygotować film szkoleniowy.

Monitorowanie Wydajności Aplikacji

Rozwiązywane poprzez Citrix EdgeSight, zapewniając w czasie rzeczywistym monitorowanie wydajności aplikacji używanych przez wszystkich użytkowników; niezależnie od sposobu, w jaki nawiązali połączenie, od typu aplikacji czy zastosowanej techniki wirtualizacji aplikacji.

Optymalizacja komunikacji WAN

Funkcjonalność oparta o urządzenia Citrix WANScaler. W platynowej edycji Citrix XenApp dostępna jest licencja oraz klient software’owy do optymalizacji komunikacji, pomiędzy różnymi lokalizacjami. Do uzyskania tej funkcjonalności także niezbędnym jest urządzenie umiejscowione w centrali firmy.